Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválni szeretném magam...

Borotválni szeretném magam odalent teljesen, már párszor megcsináltam, de sajna mindig kipattogzok tőle, mit kenjek a bőrömre illetve milyen borotvahabot/krémet használjak? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 07:34
 1/6 A kérdező kommentje:
affene, majdnem ugyanez volt a kérdés pár sorral lejjebb...bocs. de elolvastam és nekem nem jöttek be amiket eddig írtak ott, nekem szálirányban nem viszi a szőrt...még vmi ötlet?
2009. máj. 26. 07:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miután leborotváltad kendbe Bepanthennel.
2009. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit az elöttem iro irt az is jo, én az oriflame aloe vera hhidratàlo krémét hasznàlom, nekem az jött be! Pedig àtkozott érzékeny a böröm mindenhol, mindenböl senzitiv vagy tesztelt/krém,mososzer, öblitö vagy akàrmi/ kell
2009. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
65%

Sziasztok,

én a párom arcszeszével kenem be utána. Jól összehúz. fertőtlenít és nem pattogok ki uzána.

2009. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem borotvahabot használok hanem intim mosakodószert, és úgy borotválom. Eleinte pattog ki csak, aztán idővel hozzászokik a bőröd, nekem is így volt. De kenheted hidratáló krémmel, hátha jobb lesz, nekem ugyan nem sokat segített, extra érzékeny bőröm van.
2009. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig ez volt a problémám,hát utáltam is nagyon ,fájt szurt viszketett ki is nőt de nem is.Utána elegem lett meghagytam vagy 2 hőnapig,és eszembe jutott a 0-ás gép.Én nekem nagyon be vált,igaz nem baba popsi selymes,de egyáltalán nem pattog ki és nem fáj stb..

Ha jobban belegondolsz,ha borotválod,ugy is max 1 napig sima aztán szenvedsz 3-4 napig ,ezzel meg tök jó,nincs patti,pöttyök tüsi.:)

2009. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!