Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémes hajvégápolókat...

Milyen krémes hajvégápolókat ismertek?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, mint ez a gliss kur: [link]

Semmiféleképpen nem akarok olajos, szilikonos állagút.


2012. jan. 16. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez pontosan hogy olajos... Én Isana hajvégápolót használok, rossmannban lehet kapni, egy kis tubus 600 Ft, szvl az ára se gáz. Nekem az olajosoktól mint a Gliss Kur, Kallos, jobban zsírosodott, ettől viszont nem.
2012. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy olajok vannak benne, de úgy gondoltam, ami nem kifejezetten halolaj, meg nem is szilikonos szérum, hanem ilyen balzsamos állagú, mint ez a gliss kur :)

Köszönöm, majd megnézem akkor az Isana-t.

2012. jan. 18. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Halolaj?? Gondolom elírás, és hajolajat akartál.:)

Amúgy a Müller saját márkás krémes állagú, nem olajos. 5-600 forint. Fehér, folyós krémszerű cucc. Pumpás kiszerelésű, és fehér alapon rózsaszín mintás. Nem rossz termék, meg olcsó is, bár az illata nem jön be.

De amúgy miért ragaszkodsz az ilyenfajtához, ha meg szabad kérdezni?:)

Szerintem az olajosak amúgy jobbak...bár nem kell sok, mert elég zsíros érzetű lehet a haj tőle, de 1-2 borsónyi és eloszlatni a haj hosszán és jó is...lényeg a töveket kerüld!:)

2012. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így néz ki amúgy, mint a képen a középső termék.

[link]

2012. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Azért ragaszkodom, mert olvastam is, meg nagyon sok fodrásztól hallottam már, hogy a krémesebb állagú hajvégápolókat inkább a vékony szálú hajra ajánlják, a közepes vagy vastag szálú hajra pedig inkább az olajosabbat :)

2012. máj. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!