Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikusnak mit kell...

A kozmetikusnak mit kell mondani, ha csak azt szeretném, hogy nyomkodja ki a pattanásaim és a mitesszereim?

Figyelt kérdés

Eddig nagy kezelésre jártam, de az "3800"Ft lett, régen csak 2500 Ft volt. Ebbe benne volt, hogy gőzöltem, bekente az arcom, kinyomkodta, kiszedte a szemöldököm, megmasszírozta az arcom, rátett pakolást.

De most sokallom már ezt az árat (csóró egyetemista vagyok, a 2500 is sok volt nekem eddig, de muszáj volt, mert csúnya az arcom), ezért nem tartanék igényt a masszázsra csak a gőzölésre és az arctisztításra. Hogy kell ezt mondani kozmetikailógusiul?


19/L


2012. jan. 19. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is voltam még a tablófotózásom előtt és én úgy mondtam hogy tinikezelést kérek.

Abban benne volt a gőzölés, nekem is bekente, leradírozta az arcom, de nem masszírozott.

Azt hiszem még meg is kérdezte, hogy kis kezelés vagy nagy kezelés lesz és én a kis kezelést kértem és abba masszírozás nem volt, ezért nem fizettem olyan sokat:)

2012. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy ahogy itt leírtad. :) Simán megmondhatod neki ősztinén, hogy a jelenlegi helyzetedben most neked drága ez a kezelés, ezért azt szeretnéd kérni hogy csak a gőzölést és a tisztítást csinálja. Ha alapból jófej, akkor szerintem így is elvállalja.
2012. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Akkor mondom neki, hogy egy arctisztítást és radírozást szeretnék, lehet még szemöldökgyantát mondok, de ez így remélem nem lesz olyan sok.:)

2012. jan. 19. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami mindenképp benne van az árban mindenhol: arctej (ezzel eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket az arcodról), bőrradír (eltávolítja az elhalt hámsejteket, és a bőröd sokkal több hatóanyagot lesz képes felszívni), majd egy puhító krém és gőzölés. Ezt követően jön a nyomkodás, majd egy fertőtlenítő tonik, és pakolás (táplálja a bőrt, és összehúzza a pórusokat). Majd miután ezt lemosták, bekrémezik az arcod.

Ezek közül a lépések közül egyiket sem lehet kihagyni, ez benne van az alapárban mindenhol. Másik kérdés, hogy kinél mi a neve. Van, ahol kiskezelés, van, ahol nagykezelés, tinikezelés, tisztítás, stb. Kérdezd meg, hogy ez mennyibe kerül, és ha sokallod, esetleg kereshetsz egy másik kozmetikát, más árakkal. Jobbat nem tudok.

2012. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. jan. 19. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!