Olívaolaj hajra?

Figyelt kérdés
Az olívaolajat száraz vagy nedves hajra kell rakni?
2012. jan. 20. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
en ossze szoktam keverni egy tojassargajaval es szaraz hajra viszem fel. nagyon hatasos.
2012. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szárazra
2012. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nedves hajra szoktam, és nagyon jó. Tojássárgájával szoktam énis.
2012. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Én is száraz hajra szoktam. Én nem keverem semmivel csak felmelegítem az olajat, rákenem a hajam alsó 2/3-ára (a tövére nem mert zsíros lesz). Majd átmelegítem hajszárítóval, befóliázom hogy megtartsa a meleget és rátekerek egy törülközőt. Legalább 3 órát hagyom rajta majd hajat mosok és kész is. Szépen hidratálja a száraz, töredezett hajat.
2012. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az olíva olajat a haj minden részére száraz formában kell masszírozni. legalább 15 percig rajta kell hagyni és utána 1-2 v 3 samponos mosással eltávolítani és közben normál módon hajat mosni.
2013. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


ha esetleg csak a hajad 2/3-ra teszel olajat, akkor is meg kell alaposan mosnod a tövénél is, mert nekem pl folyton ráfolyik az egész fejemre valahogy :D Szóval gondolom neked is rá fog folyni..de hanem folyik, akkor is mosd meg :D Sok sikert!

2013. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!