Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem az lene a kérdésem hogy...

Nekem az lene a kérdésem hogy hogyan tüntesem el a fekete hajszinemet? Mert már nagyon unalmasnak tartom probáltam már leszivatni de sajnos nem sikerült :

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
van a garniernek olyan színleszedő festéke : D nem jut eszembe a neve, de a dobozáról felismerhető, egy sötét hajú csaj van rajta és egyre világosabb a haja...ne haragudj, hogy ilyen bénán mondtam el :D na az nekem bevált, kettőt vettem belőle és relatíve világosra szedte le, át tudtam festeni világosbarnára...ha ez nem jön be akkor fodrász...
2012. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrász szőkítette, de még 2 szőkítés után is vöröses lett a hajam. Egy életre megbántam... most már hálaistennek jó:D
2012. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj fodrászhoz, ne nagyon próbálkozz otthon szerintem. Az eredeti hajszínem nekem is fekete. Anno b.nőm szőkítette, először szőkésvöröses lett a szín, aztán fokozatosan világosodott. De ez több év alatt történt meg! Most már én is fodrászhoz járok, szerintem tedd te is ezt, ő tudni fogja, milyen technikával világosítson.
2012. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. febr. 23. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!