Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Önbarnító testápoló, van itt...

Önbarnító testápoló, van itt olyan akinek bevált, egyáltalán ér valamit, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
állítólag kell hozzá használni bőrradírt,mert különben foltos lesz a végeredmény.Ez igaz?
2012. jan. 21. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a dove féle bevált. Nem lettem se foltos, se sárga tőle. Pedig hetente 1x radírozokm le magam. Szoliba is járok hetente, kéthetente ezzel is megőrízni a barnaságot. Egyébként a dm-nek is van egy márkájától önbarnító testápoló, nagyon sokan dícsérik. Lényeg hogy ne vastagon kend be magad, hanem csak vékonyan.
2012. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is Dove-ot használtam, de nekem nem vált be, mert foltos lettem, sárga, és iszonyat önbarnító szagom volt. Nem beszélve, hogy összefogta a fehérneműimet meg a fehér cuccaimat, meg ha valahol erősen megdörzsöltem magam törölközés közben, akkor ott lejött :/ Szóval szolival gondolom jobb, de nélküle nem sokat ér...
2012. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy kb. 5 perc után ha felkened és beszívódik, akkor nem a legjobb illatú vagy. Első voltam.
2012. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég hetente egyszer radírozni? nem kell mindennap? Kb mennyi idő mire látszik? február közepén lesz a szalagavatóm és szoliba pedig nem szeretnék menni ezért gondoltam az önbarnító testápolóra
2012. jan. 21. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát este bekened magad, és reggelre már kész is vagy :D

De amúgy mindenképp próbáld ki előtte, mert nem lenne a legjobb ha pont a szalagavatódra lennél sárga/foltos stb..

2012. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az Alverde önbarnító testápoló vált be. Nem lettem tőle sárga, se foltos. És igen, ajánlott előtte bőrradírt használni. :)
2012. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!