Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen Ilcsi krémet ajánlanátok?

Milyen Ilcsi krémet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm zsíros főleg a homlokomon és az államon, tág pórusú, mitesszeres, pattanások is ki-ki jönnek főleg az államon s a pattik nyomkodása miatt (gondolom hogy ettől van) foltos, egyenetlen. Amúgy meg sztem vitaminhiányos és fakó. Előre is köszönöm a segítséget!
2012. jan. 22. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel Ilcsit csak kozmetikuson keresztül tudsz venni, ott meg tudod tőle kérdezni. De én így látatlanban vagy az almás-citromos habkrémet mondanám, de ehhez tényleg az kell, hogy élőben lássa szakember a bőrödet.
2012. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen jellegű proglémám, szerintem a csipkebogyós habkrém + fekete szappan lesz jó neked.Ja, és próbáld ki a dermabráziót.
2012. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!