Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az X-epil azulénes 100ml-s...

Az X-epil azulénes 100ml-s (vagy akámelyik másik gyanta) patronban melegíthető többször?

Figyelt kérdés

Nincs sajnos gyanta melegítőm, majd szeretnék egyet venni, de nem tudom milyen árban van és most használnám először.

Először csak ki szeretném próbálni és elrakni máskorra.

A görgőfejjel együtt kell melegíteni vagy külön?

Fazékban (vízben persze) hogyan kell melegíteni? A mikróban nem szeretném. Esetleg ott meddig kell melegíteni? (750W-os a mikrónk).



2012. jan. 23. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A patront direkt a készülékhez gyártják. Nehéz lesz vele dolgozni anélkül, mert hiába melegíted fel forróvízben, a forró gyantapatront kell a puszta kezeddel fogdosnod. Egyébként a készülékben benne marad a patron akkor is mikor gyantázol, szóval nem kell kézzel fognod.

A DM-ben 5000 forintért van Happy Roll szett. Abban van készülék is.


Egyébként természetesen többször is fel lehet melegíteni.


Mivel a készülékhez gyártják, fogalmam sincs, hogyan kell forró vízben melegíteni, de gondolom csak belerakod és kész. Mikróba nem tenném be, mert ez nem arra van kitalálva, még a végén megolvad a műanyag is.

2012. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Félnék, hogy felrobban a mikróban :S :D

Köszönöm szépen!

Majd veszek egyet :)

2012. jan. 23. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én most kaptam karácsonyra x-epil evolution gyantázószettet. Akciósan 5ezer forint volt. Semmiképp se a happy roll szettet vedd meg, mert abba nehezen és drágán lehet patront találni( mert az csak 50ml-es) Az evolutionba 100ml-es kell, amit kb 400ftért tudsz beszerezni fodrászkelékestől. Ha dmben vennél vagy ilyesmi helyeken ott kb 8-900Ft-ba kerülne ugyanaz a fajta, azzal a különbséggel hogy a 900ft-ost beleteszik egy papírdobozba. Még a 2patronnak a gyártója is ugyanaz!! Csak egyiket a "kozmetikusoknak" másik az "átlagembereknek" gyártják:DD A gyantalehúzócsík is jóval olcsóbb a fodrászkellékesnél 100dbosat 610ftért vettem, míg a dmben a 20db-os 680ft volt:DD

17/L

2012. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet neked is! :)
2012. jan. 23. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem költöttem melegítőre, nekem felesleges. Bedobom a mikróba pár percre és kész. Nem kell a forró patront fogdosni, mert nem forróra kell melegíteni.
2012. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!


Valóban a Happy Roll-ba nem jó a 100 ml-s, szóval ahhoz a másik szett kell. Igaza van az előzőnek. Nekem Happy Roll van, eddig minden DM-ben volt hozzá patron, direkt néztem, mert ez valami új dolog, de az tényleg kisebb, meg nincs kis görgőfejes belőle. A fodrászkellékes valóban olcsóbb sokszor, de a mostani árakat nem tudom. Régen jártam arrafelé, mert már nincs a közelünkben, régebben mi is ott vásároltunk.


Itt van némi info a készülékekről, de a neten is rengeteg helyen láttam.

[link]


Fodrászkellékest esetleg a neten tudsz keresni. Bár nem mindegyik van fent.

2012. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!