Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most 92 cm hosszú hajam van...

Most 92 cm hosszú hajam van nagyon rég óta növesztem, de be szeretném festeni vörösre, félek tönkremenne tőle szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ne fesd be : ) nem azért, mert tönkremenne, de egy egy méteres hajat igencsak nehéz minden hónapban festegetni : D
2012. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Be ne festesd!

Főleg akkora hajat..Gondolj bele,nem tudom meddig növesztetted,de rengeteg festés kellene rá,és az drága is,meg roncsolja elég szépen a hajat,meg szárítja...de ha minden áron vöröset akarsz,akkor hennával is be lehet festetni,az nem káros egyáltalán,sőt :)

Nekem is volt egy időben 80 centis hajam,de nem festettem,és gyönyörű volt :)

2012. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van! és a henna mennyi ideig tart? :)
2012. jan. 27. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindenképpen a hennát javasolnám, ami 100% természetes és nem roncsolja. Elég körülményes vele festeni, mert olyan, mint az iszap, de nem kopik ki. A kapott színt a természetes hajszíned befolyásolja. Viszont úgy hallottam, hogy később nem igazán lehet ráfesteni sima hajfestékkel, úgyhogy jól gondold meg.

Ilyen lehet az eredmény:

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor henna! :) köszi mindenkinek!
2012. jan. 27. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!