Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is csikis amikor más...

Nektek is csikis amikor más ember vágja le körmötöket a lábujjaidról?

Figyelt kérdés
szerintetek mitől van ez ?
2012. jan. 29. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nekem még sose vágta le más a lábamon a körmöm... :)
2012. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért első, te már 9 hónaposan magadnak vágtad? :D

Amúgy igen, emlékszem mikor kicsi voltam és anyum vágta a lábamon a körmömet, borzasztóan utáltam, mert annyira csikis volt. :D Nem tudom mitől lehet ez.

2012. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem emlékszem 9 hós koromra :)
2012. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem szokta más vágni:D


...de én is emlékszem, hogy kiskoromban baromira utáltam, mikor Anyu vágta, mert mindig csikis volt és állandóan elrántottam (volna, ha nem fogja le:D) a lábam.


...hogy mitől van, azt nem tudom:/

2012. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kicsi koromban még kellemetlen volt. Manapság már nem zavar, ugyan is magam vágom a körmöm. Viszont amikor szandálban sétálok, és napközben elég sok por kerül a lábamra, síkárkefével elég csiklandós érzés, amikor le kell tisztítanom a talpam.
2012. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!