Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítséég! Pár hónap múlva...

Tofeffe kérdése:

Segítséég! Pár hónap múlva itt a ballagás, és nem tudom mit kezdjek a hajammal!? (bővebben alul).

Figyelt kérdés
Félhosszú hajam van, (állig érő), és nem tudom hogy milyen frizurát lehetne belőle kihozni ballagásra ,hiszen hosszú hajból eleve több mindent kilehet hozni.Adjatok tanácsokat,tippeket hogy hogyan tudnám megcsináltatni a hajam a ballagásra!?
2012. febr. 4. 14:41
 1/4 anonim válasza:
Mondjuk felül begumizhatnád olyan, 10-12 db kis haj gumival. Érted, hogyan mondom (mint a hajpánt).
2012. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

menj el fodrászhoz. tőlünk a lányok 80%a fodrászhoz ment, a többieknek se volt rossz hajuk, de azért na. pl az egyik csaj a 20%ból nagyon elcseszte a haját....

amúgy meg szerintem azt lehetne csinálni, hogy szép hullámosra besütik. vagy esetleg kontyba fogják.

2012. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nézz neten hajakat, és kérj meg valakit hogy csinálja meg

egyébként álltalánosból vagy középsuliból ballagsz?

2012. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Általánosbó.Tudnátok linkelni oldalakat? :) köszi
2012. febr. 6. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!