Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj vagy Revalid...

Ricinusolaj vagy Revalid kapszula és hajtonik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon hullik a hajam és szeretném hogy kicsit nőjön is. Azt olvastam hogy a ricinusolaj hatásos. A Revalid kapszulát és hajtonik néztem még de az a kettő együtt nagyon drága. Azt szeretném kérdezni hogy kinek mennyire vált be a ricinusolaj vagy esetleg a Revalid kapszula és hajtonik! Előre köszönöm!

2012. febr. 5. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ricinust használtam egy rövid ideig, de meguntam, hogy állandóan keneetem vele a fejem, így abbahagytam. Most újra növesztem és megint elkzdtem használni. Eddig nincs szembetűnő eredmény, majd kiderül 2-3 hónap múlva, hogy mennyire használ.
2012. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a ricinusolajról nem tudok sokat mondani, én is csak 1x használtam még, de előnyére váljék, hogy olcsó és patikában kapható. állítólag eleinte kicsit hullik tőle a haj, de ha elég ideje használod, láthatóan nőni fog. ráadásul a ricinusolajat használhatod szemöldökre és szempillára is:D

a Revalid kapszuláról pedig azt hallottam, hogy nem csak a hajat erősíti, hanem más szőrzetet is, szóval nem ajánlom, mert emellett még drága is. de tapasztalatom nincs.

remélem segítettem.: )

2012. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én használtam mind a kettőt. Ricinusolaj: az elején nekem is hullott tőle a hajam, de most, hogy már kb 2. hónapja használom nem hullik, illetve a kisbabahajak, már másfél centisek és ahossza is nőtt. Revalid kapszula: én a saját hajamon nem láttam semmien javulást, viszont a karomon megerősödött a szőr(szerintem). Hajtonik: ettől simább lett a hajam és a hajhullásom is csökkent, de nőni nem nagyon nőtt.
2012. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. febr. 5. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a ricinustól kezdett hullani, és nem is nőtt tőle gyorsabban (3 hónap alatt). :S Viszont a Revalid kapszula nagyon jó volt. Kb. másfél hónapig szedtem, napi 1-2-t, és egy nap 5 szálnál több hajam nem hullott ki, meg gyorsabban is nőtt (kb. 2,5 centit abban a hónapban). Azért hagytam abba, mert nagyon drága. :(
2012. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én most Bánfi sampont és hajszeszt használok és nekem mindig hatott. Bár nagyon sok babahajam van,és sokkal gyorsabban nő a hajam. Viszont nagyon hullik,főleg hajmosáskor de nem a normál mennyiség hanem sokkal több. Igaz nem látni a hajamon hogy hullik de zavar nagyon. :S
2012. febr. 5. 12:59
 7/7 anonim válasza:
Én második hónapja szedek revalidot és bánfi hajszeszt használok mellette. Nőtt a hajam, igaz más szőrzetet is gyakrabban kell depilálni... ez a mellékhatása. Szeptembertől 3 hónapot szedtem Biovannet, utana rogton a Revalidot dec. 10 ota... latvanyos a novekedes :D A hajhullast nem tudom allitotta e meg, mert mindig kritikus vagyok minden kihullott szallal
2012. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!