Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szilikonos hajvegapolorol...

Szilikonos hajvegapolorol tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van olyan hajvegapolo, ami nektek nagyon bejott? Egy jo hajvegapolotol mit kell ereznunk egyebkent??

2012. febr. 5. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Gliss kur nagyon bevált, a többiről nincs tapasztalatom. A hajam vége sima, síkos tőle. És a legjobb: rengeteget spórolok vele! Egy évben maximum egyszer megyek fodrászhoz, olyankor 8 ezer alatt ritkán úszom meg (hosszú a hajam). Egy tubus hajvégápoló 1500 forint, kb. fél évig elég. A fodrász sose szokta elhinni, hogy egy éve nem volt vágva a hajam, annyira nem törik. Csak az a lényeg, hogy minden hajmosás után kell használni a hajvégápolót, és alaposan masszírozd bele a hajvégekbe. Én úgy szoktam, hogy fogok egy tincset, és sokszor végighúzom rajta a kezem, amíg érzem, hogy mindenhova került. Kócolni, összedörzsölni nem szabad, az szálkásít!
2012. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a gliss kur hajolaj vált be nagyon. Elég húzós az ára, viszont sokáig kitart, kevés kell belőle, és az illata is isteni!!:) [link]
2012. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Most is 999 ft, mjnt amit oldalon irtak?? Meg lehet kapni? Mert szoktam lesni a gliss kur termekeket, de nekem ez nem remlik, hogy lattam volna.

Kb mell fole er a hajam. Ahhoz mennyi csepp kinyomas kene? Ti mennyit hasznaltok es mekkora a hajatok? Bar igazabol a hossza mindegy..mert csak a vegere kell. Nekem eleg sok hajam van.

2012. febr. 5. 21:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Jah es mikor alkalmazzam?? Hajmosas utan nedves hajra...vagy amikor amr kesz teljesen a hajam..tehat szaraz hajra.?
2012. febr. 5. 22:06
 5/13 anonim válasza:
ja.. szerintem is a gliss nagyon jo. probald ki.. nekem bejott..!:)
2012. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Majd rájössz te is hogy mennyi csepp kell, ahogyan oszlatod el a hajadon. Két-három csepp bőven elég. A legajánlatosabb száraz hajon, hajmosás után, utolsó lépésként használni.
2012. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amit én linkeltem, az 2300-2500 forint, de tényleg nagyon megéri, sokáig elég! Nekem vállig érő hajam van, két nyomás bőven elég rá!
2012. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De bekened vele és érzed, hogy tényleg használ, vagy csak amíg be nem szívja, vagy pl másnapra már mintha be se kentem volna, tehát használ vagy csak ha használod.:D na tehát érted?
2012. febr. 9. 10:02
 9/13 A kérdező kommentje:
Na megvásároltam ma a Gliss Kuros hajvégápolót, remélem jó lesz.:)
2012. febr. 11. 15:42
 10/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, melyiket vetted, a szilikonos az hatásos több napig, elég csak hajmosás után bekenni (bár én nem tudom, mennyi haja van a többi válaszolónak, nekem két csepp két tincsre elég csak, 15-20 adagot rá szoktam rakni a hajamra, amíg érzem, hogy mindenhol van rajta). Az olaj nem annyira jó, most tévedésből azt vettem, de azt naponta kenegetni kell, és még így is érzem, h nem olyan sima a hajam, meg törik is már.
2012. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!