Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék a hajszínemen...

Szeretnék a hajszínemen változtatni, de nem szeretnék egyből hajat festeni, egy kis hajszínezőre gondoltam. Milyen árba van? Ez ugye nem roncsolja a hajat.

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Casting tartós hajszínező ammónia nélkül, elég jó.

Akkor érdemes venni, mikor akciós a rossmannban, mert egyébként elég drága.

2012. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is így kezdtem. Olyat választottam, ami 6 hajmosás után teljesen eltűnik a hajból. Kb 500 ft körüli összegbe került. Az első hajszínem nagyon szép lett. Nagyon sajnáltam, amikor először hajat kellett mosnom és veszített az árnyalatából. Hiába vettem ugyanolyan színezőt ismét, azt az árnyalatot már nem tudtam eltalálni. Egyébként már lehet olyan színező habot is kapni, ami egy mosás után eltűnik a hajadból. Nyugodtan kérd ki az eladó véleményét a szaküzletben. DM, Rossmann..stb.
2012. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszii a segítséget :)
2012. febr. 9. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!