Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor használjam ezt a hidratá...

Mikor használjam ezt a hidratáló krémet?

Figyelt kérdés

Vettem egy AVONos hidratáló krémet az arcomra. Nincs rajta, hogy nappali vagy éjszakai lenne, én ebből arra következtetek, hogy akkor használom, amikor akarom..vagyis inkább amikor szükségem van rá. Ez ilyen RICH MOISTURE-os...


Na most, ha estére kenném be vele az arcomat, az jó lenne? Ill. használok még alkalmanként egy másik krémet is, pattanásokra (Akneroxid). Azt mindenképpen este kell, használjam, mert valami fényérzékeny vagy mi. Lehet úgy is ezt csinálni, hogy bekenem a pattanás elleni krémmel este az arcomat, megvárom, míg a bőr beszívja, és utána a hidratáló krém? Működne így is mindkettő?


Köszi előre is! :)


különben 18/F, hátha számít


2012. febr. 10. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Utána néztem neten..ha nem túl zsíros és beszívja a bőröd mondjuk 5 percen belül,akkor bármikor mehet.Ha zsíros hatása lesz még sok ideig ,akkor éjszakára jó.:)
2012. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a krém ami nem nappali sem nem éjszakai csak alap hatóanyagú.Bekenheted nappal és éjjel is.Pattanás esetén másik krémet nem kenünk rá,mert az első krém a hatásos.A másodikat csak köré kend.
2012. febr. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!