Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Duac gélt pattanások ellen...

Duac gélt pattanások ellen csak orvos írhat fel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha bemegyek a patikába, akkor nem adják ki csak recept ellenében? Nektek mi vált be a pattanások ellen?
2012. febr. 14. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos nem :(

de a jó hír, hogy nagyon használ!!!

de ha bemész a heim pál gyermekkorházba akkor ott a bőrgyógyász felírja. :)

2012. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásszal kell először felíratni, utána háziorvos is felírhatja. Sajnos nem kapható recept nélkül. Nekem is bevált amúgy, mindenképp érdemes kipróbálni. :)
2012. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jaa nekem is bevált de azzal a retek bőrgyógyász idegbeteg multkor mentem kiiratatni és üvöltözött velem hogy ez nem megoldás a pattanásokra mert itt más baj van de ezt ugy higgyétek el hogy alig van rajtam pattanás de ha én 2 őt meglátok már frászt kapok inkább miteszer szokott lenni.. egyre jobban tisztul az arcom arra kell ügyelni ha fürdesz jol mosd meg és mindig minden körülmények között moss kezet
2012. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!(:
2012. febr. 16. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!