Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire nehéz egy ilyen...

Mennyire nehéz egy ilyen hajat napi szinten megcsinálni ( férfi haj, többi lenn )? Ugyanaz a 2 haj, csak az egyik waxolt, mig a másik sima formában?

Figyelt kérdés

[link]


Ez lenne a sima.


[link]


Ez pedig a waxolt / zselézett.

Hogy csináljak ilyen hajat?


2012. febr. 20. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

uuristen.. mi van veletek fiuk?!?! a lábadat nem epilálod még?! fogfehérítés? fulbevalo? fanszorzetigazitás?! tanga? van már tanga is, tudtad?! szerezz párat!


minden mondanék rá, csak azt nem, hogy FÉRFI haj.

2012. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek!
2012. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nah kéremszépen,akkor mutassatok férfi hajakat.
2012. febr. 20. 19:21
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

[link]


minek túlbonyolítani? de lehet akármilyen hajad, csak ezt ne csináld, ettől leszel baromira nőies, puhap**. a hapsi az reggel keljen fel, fésülje meg a haját, és kész. ne álljon már tovább a tükör előtt, mint én!

2012. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


nesze neked fogfehérítés...

amúgy klassz a haj, nekem tetszik, és igen, szerintem ugyanaz, bár fogalmam sincs hogy kell csinálni. :D


ez a mai világban még ponthogy nem a bu zis haj....

2012. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hát nemtudom,szerintem semmivel sem férfiasabb az a haj amit küldtél,sőőt rengeteg fiatal nyirja kopaszra a haját,mert azt hiszi,hogy attól ő a kemény,aztán az ilyen puhap.csök 3ba törik őket.


Az meg,hogy reggel felkel és foglalkozik magával,még nem jelenti azt,hogy b.zi egyszerüen csak annyit jelent,hogy ad magára.


Nah de nem vitatkozni szeretnék, elfogadok én mindenfajta választ,véleményt.

2012. febr. 20. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:
egy szóval sem mondtam én sem, hogy b*zi, olvasd újra.
2012. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jó,értelek én : )
2012. febr. 20. 19:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a haj fiu vagyok en is nem tudom ,hogy kell megcsinalni aki azdt mongya az ilyen hajra,hogy b uzis az fogjon egy gumicsizmas paraszt fiut aki hozza valo .
2012. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz elkészíteni, ehhez szinte minden nap mosnod kell a hajat (nem tehetsz fel minden nap új zselé/wax réteget a régire, hiszen rettentő ápolatlannak hatna).

Egyébként nem b*zis ez a frizura, bár tavalyi divat és kissé nőies.

NÉhány javaslat:

[link]

[link]

[link]

[link]

Bátraknak:

[link]

2012. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!