Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi intim gyanta esetében...

Férfi intim gyanta esetében mi az etikett a kozmetikusnál a merevedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok , így is elvállalnak a kozmetikusok?
2009. jún. 6. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

etikett :DD

Általában nem szokott merevedése lenni az embernek olyankor...

De ha neked mégis akkor keress férfi kozmetikust, vagy csináld meg valahogy otthon.

2009. jún. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szokott lenni merevedes, elvegre, ide-oda rakosgatjak/rakatjak veled a nemiszervedet, meg megis csak egy nem megszokott helyzet, sokakkal elöfordult mar. Termeszetesen, ha a kozmetikus vallal ferfi gyantazast, akkor el vallalja ugy is, latott mar ilyet, meg sem fog lepödni. Amit en a helyedben megtennek, elötte tisztazd vele, hogy aggodsz emiatt, ugyis megnyugtat, hogy nincs ezzel semmi gond :)
2009. jún. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, lepaktálom majd vele, és ami az apróbetűs részbe van hogy 15 vagyok , így is elvállal?
2009. jún. 6. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan zavarban leszel,hogy eszed ágában se lesz a szex, a fájdalomtól meg inkább a menekülés gondolata lesz benned és az,hogy hogyan éld túl a gyantázás "örömeit" :D
2009. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, ez öt teljeseggel hidegen hagyja... lehetsz 8 is, meg 50 is, ö a munkajat vegzi :)
2009. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. jún. 7. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!