Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után "hat" a...

Mennyi idő után "hat" a szolárium?

Figyelt kérdés

zöld szemem, sápadt-fehér a bőröm, barna a hajam.szeretnék kis barnaságot,mennyi idő után átszik meg a szoli, és mennyi időkre maradjak bent? és mikor "kopik" le?

vagy melyik az az önbarnító, ami nem sárga, és nem foltosít?


2008. ápr. 9. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:

5-6 percel érdemes kezdeni a szolizást, fehér bőrüeknek. Használj szolikrémet a bőr védelme és a barnaságod érdedkében is. Hetente 3x 5-6 percre szerintem érdemes befküdni, hogy szépen megőrizd a barnaságod. Már az első alkalommal is látszik picit a barnulás. Idővel majd tovább is benn maradhatsz.

Nekem az önbarnítós testápolók váltak be, azok nem foltoznak és négy nap egy hét rendszeres használat után szép színt kölcsönöz.

2008. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
de ezek nem agynak foltot? az elöttem hozzászóló milyen hasznáL, vagy milyen ajánl?
2008. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hagynak* bocsánat
2008. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én kipróbáltam számtalan féle és árkategóriájú barnító testápolót/krémet és hiéba írják rá, hogy nem foltosít: felkened, nagyon szép, nem foltos, utána 1-2 nap múlva ahogy kopik, foltos lesz(főleg lábon látszik) és ha rákensz még, mégjobban látszik a kontraszt. szóval én azt tapasztaltam hogy lehet 400Ft-os, vagy 3000Ft-os, ugyanúgy 1-2 nap múlva foltos leszel
2009. máj. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyél sok répát!
2010. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Heti 2 alkalom a legjobb!
2018. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!