Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szoktad hordani a hajad?...

Hogy szoktad hordani a hajad? És milyen hosszú? Milyen hajápolókat használsz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb. hátközépig érő hajam van, 1 héten 1x mosom meg, az 1-4. nap ki van engedve, 5-6. nap össze van fogva. Amúgy Garnier Citrus Detox a samponom, és hajpakolást használok minden mosásnál, a Gliss Kur sárga tégelyes pakolást + hajszárítás előtt hővédőt, Avonos rózsaszín flakonost.
2012. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Derekam aljáig érő, hullámos, sötétbarna hajam van, de festem csokibarnára, vasalom is. Kallos tejproteines pakolást használok, hajvédő és volumennövelő sparyt, ezeket is a Kallostól. Gliss Kur 19 hatóanyagú sampont használok.

19L

2012. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, heti 2x mosom, általában vasárnap és szerdán. Amúgy általában kiengedve hordom, mindig valami kis variálással, fonatokkal, ide-oda tűzésekkel, néha felkötöm.
2012. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tépett-ritkított hajam van, a leghosszabb tincsek a hátam közepéig érnek (kicsit talán feljebb). De most növesztem, mert unom, hogy ilyen tépett, és szeretnék egyforma hosszúságú középhosszú hajat. :)

Hetente 2x mosok hajat, általában vasárnap és szerdán. Kallos vagy head&schoulders sampont használok.

Hetente 1x használok placentás hajpakolást a kallostól (hétvégén, mert ilyenkor van időm bíbelődni vele).

Hétközben, amikor hajat mosok kallos száraz, töredezett hajra való balzsamot és kallos hajregeneráló, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag hajpakoló krémet használok. A balzsamot és a krémet is csak pár percig kell a hajon hagyni, ezért pont ideális a mozgós hétköznapokra.

Hajszárítás előtt kallos hővédő sprayt fújok a hajamra és szárítás után hajvégápoló szérumot teszek a hajvégekre, hogy ne legyen olyan száraz, sprőd.


Leginkább kiengedve szeretem a hajam, vasalni szoktam, de mostanában egyre inkább hajlok a hullámos haj felé. Hajpántokkal szoktam feldobni a kinegedett hajam, illetve hullámcsattal elcsatolom itt-ott. Ha pedig összefogom, akkor sima egyszerű kontyot szeretek csinálni vagy egy tincset elől feltupírozni egy picig (de tényleg nem nagyon) és lófarokba összekötni a hajam. :)

16/L

2012. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hátam közepéig érő szőkésbarna hajam van. Szinte mindig kiengedve hordom, ált. hátratűzve hajcsattal az elől lávő rövidebb tincsek. Amúgy kicsit hullámos. Hajvégápolót használom, professzionális yunsey sampont és yunsey balzsamot, Honey pakolást és néha permetezőt ami segít a könnyű kifésülésben (Aqua)
2012. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát a derekamig talán nem ér, de a hátamközepénél érőnél hosszabb, egyébként johnson's baby sampont használok, és semmi balzsamot vagy pakolást. Általában lógatva hordom, mindet a vállam elé, vagy egyik oldalra rakva, vagy magasan lófarokba kötöm.
2012. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hátközépig érő, göndör hajam van, hetente 2X mosok hajat (hétfő és péntek), csalánsampont használok és hetente 1x Kallos tejproteines pakolását,valamikor befonom, kiengedem, lófarokba kötöm, kontyot csinálok, félrecsatolom, szóval mindig variálom.

19/l

2012. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kb. hátközépig érő hajam van, körbe két lépcső van belevágva, hogy dúsabbnak tűnjön.

Általában kiengedve hordom, diffúzorral szoktam hullámosítani. Ritkán fogom össze, mert a festés miatt előnyösebb, ha kibontva hagyom.

Sima WU2 sampont használok, normál hajra valót. Utána hamvasítani szoktam (a szőke miatt), aztán pedig két fajta balzsamot fújok rá, nem kimoshatót. Néha Schauma hamvasítót használok a sampon+hamvasító páros helyett.

A formázásnál hajhabot és hajlakkot szoktam még használni. :)

2012. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Össze vissza mikor milyen kedvem van. És persze milyen haj megy az adott napi ruháimhoz. (sportos, nőcis, pajkos, szolíd, vagyány)

Mondjuk kiengedve, barátom úgy szereti ha szabadon van:)

Aztán szoktam hátul pár tincset hajtűvel eltűzni, vagy bubit csinálok a homlokom fölé ehhez lófarok, egyik oldalra elfonom, két kócos fonatot csinálok oldalra, előlről lefonom hátra, ott összegumizom egy copfba, csak összetekerem a fejem tetejére, és rágumizok, ez olyan laza. Annyi féle képpen. Most a halszálka fonást szeretném megtanulni:)

Szoktam virágokat is beletűzni:) Kis masnikat.Hajpántot.stb


Hátam közepéig ér, mint az előttem szóló oly sok lánynak:)


Mivel 18éves koromig fenekemig érő hajam volt, és akkor (érthetetlen dackorszak, foggalmam nincs miért :( ) levágattam tüsire :((( most megint azt szeretném hogy szép hosszú legyen:)


Szerencsére dús, szőkés barna. Télen barnább, nyáron egészen kivilágosodik:)

Ha mosás után hagyom hogy magától száradjon akkor írtó hullámos, ha fésülöm és hajszárítom, akkor enyhébben hullámos.


Nive sampon balzsam. Most mert most az van.Szoktam félévente egy hónapos bámfi kúrát is de annyira nem szeretem, büdös is, meg korpásodik tőle a hajam. Ezután muszáj head&shoulderst használnom. De két alkalom után elillan a korpa :D Amúgy én is a babasamponra akarok rátérni.


Hajápoló mééég :

(ugye) nivea sampon

nivea gyöngyházfény balzsam

hajmosás után gliss kur privvelős regeneráló balzsam


DE!!!! mivel ahogy már mondtam növeszteni szeretném, ezért ricinusos pakolást használok minden hajmosáshoz. Nekem eddig nagyon bevált, nő is a hajam, puha is, selymes is, és egyáltalán nem hullik:)


Azt hiszem ennyi :)

2012. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó mióta használod a ricinust?Mennyit nőtt a hajad azóta?
2012. márc. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!