Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epiláltam a lábam és az intim...

Epiláltam a lábam és az intim területet. Rengeteg helyen begyulladt. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Többszöri epiláltam már a lábam és az intim területeket, volt is egyszer-kétszer, hogy a szőr a bőr alatt nőtt, de kiszedtem, nem gyulladt be.

Most viszont nagyon begyulladt és gennyes.Nagyon fáj.Nem tudom miért történt ez.A simaságot ígérő epilálás helyett kaptam egy írtóra kiszáradt bőrfelületet(a lábaimon és ott is lennt is).Bár a lábam még hagyján, mert nem gyulladt be, csak száraz, de egy jó krémmel elmúlik, ott lennt viszont nagyon begyulladt több helyen is és csúnya sötét foltok lettek rajta.:S Mintha szőr lenne a bőr alatt, és amiatt sötét a bőröm, de nem látok semmit, nem tudok kiszedni semmit.=(

Hogy hozzam helyre?


2012. febr. 26. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen fertőtlenítő szerrel kezelgesd (pl. aloe first). Már krémet nem nagyon érdemes rá tenni most, mert csak jobban begyullad.

Legközelebb epilálás előtt és után is azonnal fertőtleníts (intim területen).

2012. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindíg fertőtleníteni kell előtte és utánna is.
2012. febr. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez most hülye kérdés lesz, de mivel csináljam a fertőtlenítést?

És köszönöm a válaszokat, ment a zöld!

2012. febr. 27. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy javasoltam, pl. aloe-val. De itt is találsz ilyen szereket, érdemes vmit beszerezni:

[link]

2012. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úristen de vaksi vagyok, tényleg írtad, bocsi!=D

Köszi mégegyszer!

2012. febr. 27. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Az aloe vera nem fertőtlenítő!!!3% folyékony hidrogén-peroxid vagy kapható bőrfertőtlenítő spray is olyan 600 ft.
2012. febr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az aloe vera készítmények gyulladáscsökkentő, antibakteriális (és egyéb) hatással bírnak, ráadásul természetes alapanyag. Évek óta ezt használom, csak jó tapasztalatom van.

[link]

2012. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!