Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vki a bajuszát (lány)...

Ha vki a bajuszát (lány) végleges szőrtelenítéssel el akarja tüntetni akkor azt előtte muszáj leborotválni?

Figyelt kérdés
Nekem olyan hogy leginkább fényben látszódik de nem annyira durva de én látom..de ha most leborotválnám nem lenne még rosszabb ? nem lehet úgy hogy nem borotválom le és úgy végzik el a kezelést??
2009. jún. 7. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
nehogy leborotváld!!!
2009. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlenul kell borotvalni.

A lenyeg az, hogy 6-8 hetig nem szabad kiszedni, legyantazni a beavatkozas elott, igy lesz a legtobb szorszalad kinove, igy hat a leg effektiveben.

Amikor mesz, akkor lehet leborotvalni, vagy ott leszedik olyan hosszura, amilyen idealis.

Mielott belevagsz erdemes elmenni konzultaciora, ahol elmondjak, hogy kb hany kezeles lesz, hogy mukodik, mit kell csinalnod a leghatasosabb eredmeny elerese erdekeben.

Esetleg csinalnak egy probat, hogy a borszined es szorszined idealis e a laser-es vagy iples szortelenitesre, ha meg nem, akkor marad az elektrolizis, ahol tut vezetnek a szortuszohoz es arammal kiegetik, nem olyan veszes, mint ahogy hangzik, es ha nagyon ugyes aki csinalja nem is latszik a helye. Ott is mikor bejelentkezel erdemes megkerdezni, hogy hogy jarjal el :]


A kozhiedelemmel ellentetben nem a borotvalas erositi meg a szorszalakat, hanem a hormonalis valtozas amely a 20as eveink kozepeig tart kb. Es ha leborotvalod azert erzed, hogy erosebb a szor ami visszanott, mert a szorszal kozepenel vagod el es a vastagabb resze bujik ki, nem a kis vekony eleje, mintha legyantaznad/epillalnad.

Ha belegondolsz teljesen logikus.


Remelem tudtam segiteni.

2009. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!