Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű hajfestéket...

Milyen színű hajfestéket vegyek, hogy ehhez hasonló árnyalatú legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Ez a szín kéne nekem:

[link]


Palette Color & Gloss/Natural Colors hajfestékek között melyik szín áll legközelebb ehhez? Lehet akár egy kicsit vörösebb árnyalat is, a lényeg, hogy azért nagyjából hasonlítson erre. Az eredeti hajszínem is majdnem ilyen, csak szeretnék egy kis tavaszi frissítést. :) Remélem tud valaki segíteni. Írhattok tapasztalatokat is, kinek hogyan vált be ez a színező. Én személy szerint már sokadjára fogok színezőt használni, nekem eddig bevált, mindig szép színű lett a hajam, és utána szépen egyenletesen ki is kopott. (de az a Palette Tone Creme volt). Azért lennék kíváncsi a véleményekre, mert ez most más fajta hajszínező lesz. Előre is köszönöm a válaszokat, és aki tud valamit, írjon! Fontos lenne a válasz, mert holnap megyek hajfestéket venni.


2012. febr. 29. 17:04
 1/3 anonim válasza:
Palette G3 szinarnyalat (megtalalod a Palette oldalan) vagy RFE3.
2012. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elozo voltam; a Palettet nagyon nem ajanlom amugy, mert tapasztalatom szerint eleg gyenge, Garnier 1000x jobb nala, mar egy par eve festem a hajam Garnierrel es majdnem mindig mas szinnel, nagyon tartos es szepen szinez. :)
2012. febr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Megnéztem amilyen színt írtál, de én G3-at csak tartós hajfestékben találtam. Nekem pedig csak színező (bemosó) kell, mert az majdnem teljesen kikopik. Vettem egy Color & Gloss-t, kipróbálom, remélem beválik.
2012. márc. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!