Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen mellfeszesítő krémet...

Milyen mellfeszesítő krémet ajánlotok és mennyire hatásosak ezek?

Figyelt kérdés
Szoktam látni néha Rossmannban, gondoltam rá, hogy be kéne újítani, mert bár jól állnak a melleim, szerencsére nem lógnak, de nem elég feszesek. És ezek a krémek általában mennyibe fájnak? (Ja igen és természetesen tornázom is.)

2012. márc. 9. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én használok, mert nem szeretném, hogy idő előtt lógni kezdjen. Nekem ez vált be, bár nem szeretem túlzottam az Avon termékeket.

[link]


Egyébként én még fiatal vagyok, szóval lehet, hogy azért érzem ennyire a változást... :) De egy próbát megér. Én 1500 Ft-ért vettem, de gyakran akciós.

2012. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ez mennyi időre elég, pl naponta kell használni, vagy hogyan?
2012. márc. 9. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Én minden este fürdés után használom. Elég kevés kell belőle, így sokáig elég.

Hasonlóképpen használod, mint a testápolót, én már az első pár használat után éreztem, hogy feszesebb :)

2012. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!