Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinted szép az ilyen haj?

Szerinted szép az ilyen haj?

Figyelt kérdés
[link] Miért igen/nem?
2012. márc. 9. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép. Én elfogadnám, mert az enyém szögegyenes. Olyan bájosnak vidámnak tünteti fel a viselőjét.
2012. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szép,részemről szebb mint az egyenes..
2012. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem tetszik.. :S Bocs.. Olyan igénytelennek/kócosnak tűnik.
2012. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tetszik.
2012. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szép. Az enyém is göndör, de máshogy göndörödik. Az enyém szebb:)
2012. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, mert dúsnak tűnik a göndörségtől, természetes hatású, nem lapul úgy rá a fejre. A kedvencem viszont a hullámos haj, ami félúton van ez és az egyenes között. :)
2012. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik a hullámos haj. Azért nem mondanám erre sem, hogy nem tetszik, de magamnak nem csináltatnék ilyet.
2012. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A göndör igen, ez viszont nagyon csúnya.

Göndör hajat nem jó ötlet egyhosszúra vágatni, mert olyan sátor lesz tőle, és lapos is.

Na meg azt meg kell tanulni kezelni is. Ez száraz, szálkás, és a hajpánt is béna valahogy, meg az egész csaj nekem.

2012. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, imádom az ilyen hajat és a lány testalkatához (ami mellesleg szintén nagyon bejön) remekül illik.
2012. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! jöhetnek még válaszok. Ha valaki azt hitte volna nem én vagyok a képen, ja és az én hajam sem ilyen, csak hasonló. Annyi hogy kiváncsi vagyok :))
2012. márc. 9. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!