Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mystic hajfesték barna...

A mystic hajfesték barna színei mennyire jók?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy mennyire fényes vagy életteli és hogy mennyire vagytok megelégedve vele? köszi a válaszokat! :)
2012. márc. 9. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]



Nekem ilyen a hajszínem, teljesen jó.

Ugyanolyan, mint a drága festékek...



28/n

2012. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyan ilyet vettem ma! Csak az lenne a kérdésem még, hogy a dobozon lévő nő haja jóval sötétebb, mint a doboz tetején lévő kép! akkor most melyik lenne a hiteles? Szerintem ami a tetején van, de azért megkérdezem! Köszi a választ! :)
2012. márc. 9. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Bocsi de nem ezzel a szinnel van tapasztalatom hanem a feketével és a szőkével,meg kell mondjam ugyan olyan mint a dobozon és csak kicsit kopik,nem törik nem hullik,csillogó és még a szőke is szép.De lécci ird már meg milyen lett.Mert a Barnát még én sem próbáltam.Vagy esetleg feltennéd a képfeltöltésre és meg tudnánk nézni.Köszy.
2012. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok.

Na, az a helyzet, hogy én a vörösre festett hajamat kentem be a Mystic Barnával és lettem így barna.


Tettem fel képet, remélem meg tudod nézni.



28/n



[link]

2012. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez jobb kép:


[link]


28/n

2012. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hü nagyon szép lett a hajad,és te is helyes vagy.Köszike ari vagy.
2012. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szívesen! :))

28/n

2012. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!