Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket ajánlanál,...

Milyen hajfestéket ajánlanál, ha egy visszafogott (szóval nem élénk) vörös színt szeretnék elérhető áron?

Figyelt kérdés
Szeretném ha tartós lenne, eddig hennával festettem a hajam, de már nagyon le van nőve és túl világos lenne ha behennáznám újra. A másik gondom, hogy hennából mindig annyit kevertem ki amennyi kell, elég dús és hosszú hajam van. Vegyek két dobozzal szintetikusból? Mennyi szokott lenni egy adagban?:/
2012. márc. 9. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem váltanék szintetikusra, főleg, hogy előtte hennával festetted. Min 3 hónapot pihennie kell előtte. Ha sötétebb vöröset akarsz, akkor keverd indigóval.
2012. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hennánál várj 2 hetet mielött újrafestenél! És menj el fodrászboltba ha van rá lehetőséged, ott megmondod mit szeretnél,milyen árban, kirakják a katalógust és választasz:) ennyi, nem ér meglepetés és nem gagyi drogériás agyonszintetizált szutyok:)
2012. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!