Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen felelne meg nekem?

Milyen felelne meg nekem?

Figyelt kérdés
Piroskás arcom van,eztszeretném eltünteni,szinezett hidratálóval lehetne? vagy nemtüntetné el?kisebb bőr hibákra meg korrektor,milyen ajánlotok amit DM ben is lehet kapni,viszonylag olcsón? most alapozót használok,essence és maybelline is van.
2012. márc. 9. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

színezett hidratáló olyan mint halottnak a csók:) csak makulátlan arcbőrre van egy kis hatása! Én mindenkinek azt ajánlom mindig ha alapozót akar venni akkor ezt vegye:

[link]


Én a barna árnyalatút használom tök szolibarna leszek tőle és olyan mintha rajtam se lenne egyántalán nem maszk szerű és eltünteti amit kell! Tényleg bátran ajánlom énse váltok már soha más alapozóra! Sokáig elég mivel pumpás!

2012. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
alapozóval amim van semmi gondom,éncsak a pirosságot szeretném eltünteteni,mert szép a bőrőm,havi 3patti kb,szal..korrektorral a pirosságot ellehene tuntetni?
2012. márc. 9. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,de a zöld színűvel.Ugyanis ez optikailag csökkenti a pirosat.
2012. márc. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyet ajánlotok ami zöld szinu?
2012. márc. 10. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az Oriflame-nek van ami lakossági.
2012. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!