Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Káros, ha szoliba úgy megyek,...

Káros, ha szoliba úgy megyek, hogy alapozó van rajtam?

Figyelt kérdés
Tudtommal káros...
2012. márc. 9. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
annyi kárt tesz hogy a pórusaidat eltömítí és pattanásos leszel.. Sajnos ez nem tévhit.. Az alapozót mindig lemosom úgy hogy viszek arclemosó kendőt,áttörlöm vele elötte és semmi gond,utána újra felkenem. De szemfestéket énis rajta hagyom semmi baj nincs abból, hetente szolizok!
2012. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alapozóban lévő vegyi anyagok lebomlanak a fény hatására és beleszivárognak a bőrödbe. Szerencsés esetben csak pattanásos leszel, rosszabb esetben begyulladhat a bőröd vagy allergiás reakciót is kiválthatnak.

Nem tart semeddig lemosni szolizás előtt és utána újra alapozni.

2012. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban káros. Barátnőm is úgy csinálja, hogy szolizás előtt lemossa az alapozót sminkeltávolító törlőkendővel, utána pedig újra alapozza a bőrét.

Én alapból ritkán használok alapozót, ha szoliba megyek, akkor reggel csak szempillaspirált és ajakápolót használok. Ha van egy-egy csúnyább pattanásom, akkor korrektor, de azt természetesen leszedem szolizás előtt.

2012. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapból káros a szoli, az nem érdekel?
2012. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy maga az alapozó káros-e azt nem tudom, de nem marad fehér az arcod? Mármint ha napozik valaki alapozóval, akkor sem barnul le.
2012. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!