Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a szemkörnyékápoló...

Melyik az a szemkörnyékápoló krém, ami a szem alatti sötét karikákat is jól befedi? Vagy jobb oda korrektort használni a szemkrém után?

Figyelt kérdés

Sok szemkörnyékápoló dobozára nincs ráírva, hogy a sötét karikákat is eltünteti. Nekem olyan kéne, ami jól hidratál (tehát kisimítja a kicsi ráncokat), és a szem alatti karikákra is jó. Tudtok llyet?

Vagy esetleg van a golyós szemkörnyékápoló, ez mennyire jó a hidratálás szempontjából? A karikákra/duzzanatokra nagyon jó és fel is frissít, de a ráncokat is hatékonyan simítja?

Szóval olyan krém kéne, aminél mind a két funkció megvan :)


2012. márc. 9. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez bevált: [link] a karikákra, ha este használom, reggel sokkal szebb a szemem, akkor is ha keveset tudok aludni. De szerintem korrektort mindenképp kell használni, nekem abból a maybelline folyékony korrektor jött be. De egyébként a garniernek ebből a golyós szemápolóból van olyan ami korrektor is: [link] de nekem ez nem fedett olyan szépen.
2012. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a garnier egyáltalán nem vált be, úgyhogy azt nem ajánlom.
2012. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!