Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti milyen gyakoriságga...

Lányok, ti milyen gyakorisággal festitek a hajatokat? Nem károsodik tőle?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

3-4 hetente,hamvasszőke vagyok és muszáj,undorom a lenövéstől:) És nem károsodik mivel a festéket a hajvégekre csak 5-10 percre viszem fel. továbbá ezeket használom:

pantenne proV festett hajra sampon balzsam

gránátalmás hajpakolás

hajmosás után kiöblítés nélküli festett hajra való hajpakolás gliss kurr

hajvasalásnál hővédő spray Balea trend it up

és 2 naponta szintén kiöblítés nélküli hajpakolás töredezett hajra Avonos :)

És 2-3 havonta fodrász mindig egy picit csippent le a végéből(frissítő vágás) :)

én ezeket betartom és egézséges szőke hajszínem van :)

2012. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem szőkítve van, havonta megyek vele fodrászhoz újrafesteni. A kettő között csak hamvasítom. Eddig nem vettem észre, hogy károsodott volna.

Régebben viszont otthon festettem a hajamat (nem szőkére), akkor is durván havonta festettem, és nekem nem ment tönkre a hajam tőle.

2012. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Én havonta,kéthavonta festem többnyire sötétbarnára,feketére. Csak aggódtam,hogy esetleg nem káros-e.
2012. márc. 12. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha minőségi a festék, a sötét szín még ápol is. Sosem volt ilyen szép fényes a hajam, mint most, hogy sötétbarna vagyok.

Régebben szőke csíkos és vörös is voltam, hát mint a szalmakazal, olyan volt a hajam....

Most 6-8 hetente festetek!!

2012. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!