Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás után nem lesz sima a...

Epilálás után nem lesz sima a lábam, és olyan, mintha csak leborotváltam volna. Nem is tép ki minden szőrszálat, pedig elég lassan húzom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Régebben szőrtelenítő krémet használtam, néha borotvát, de kb 2 hete epilálom a lábam

2012. márc. 12. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
teljesen sima nekem sem lesz soha szinte :/
2012. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a szőrszálak nem egyforma ütemben növekednek, hanem eltérő fázisokban. Amikor egyes szálak már kinőttek, mások még nem, vagy éppen hogy csak. Epiláláskor maradnak olyan szőrszálak amik éppen csak sarjadzanak, ezeket még nem tudja kihúzni a gép. Ez ellen nem tudsz mit tenni, hacsak nem vársz addig az epilálással hogy az összes szőrszál kinőjön, de gondolom ezt azért nem akarod megvárni.:)
2012. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok énis pedig 20 ezer ft-os epilátorgépem van szóval nem is gagyi.. csak nyáron használom de utána még át kell futnom rajta borotvával szóval annyira nem szeretem:/ sok hűhő a semmiért:( vagy 5x át szoktam menni vele, de hiába jégakkus úgy is fáj és ha átsimitom még tüsis kicsit nem szeretem!
2012. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!