Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúknak létezik "végleges"...

Fiúknak létezik "végleges" szörtelenítés arcra? (bajusz, szakáll)

Figyelt kérdés

elmagyarázom miért kérezem...

19 éves vagyok, és ha már 1 nap borotválkozát kihagyok, akkor dús, hosszú és erős lesz a szőrzetem...

ez nem is lenne akkora gond, de 1, nekem nem tetszik h. 19 évesen tiszta szőr vagyok 2, elég problémás a bőröm és ha hagyom h. hosszabb legyen a szőr, úgy jönnök ki a ragyák is a szőrszllak mellett.... plusz még száraz is a bőröm szóval elkezd hámlani is kis darabokban..


nálam 1 névtelen borotva már az 1. alkalommal is széttépi a bőröm ... egy márkásabb is max 3-4 alkalmat bír.

ráadásul mivel problémás a bőröm, ha még a márkással is borotválkozom, utána kivöröslik ott ahol levágtam és úgy is marad pár óráig... gyünyörű látvány..


tehát szerintem nem csoda, ha kicsit zavar...


már annak is örülnék ha pl elég lenne 3 naponta vágnom


2012. márc. 16. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
én 15 vagyok,és 4 naponta kell borotváljam....
2012. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát.. oké :D
2012. márc. 16. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Van
2012. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen esetben érdemes kipróbálni. meg vannak szőrtelenítő krémek, amiktől kihullik a szőr, és vékonyszálúbb lesz és ritkásabb mikor újra visszanő, de ha problémás a bőröd, nem biztos h jól reagálnál rá.
2012. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] (2. kommentelő voltam)
2012. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy szőrtelenítő készítmény, amit másfél éve használok és nálam kb. 10-15%-a maradt meg a szőrnek és az is sokkal lassabban nő, vékonyabb szálú.

[link]

2012. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!