Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok venni Burt's Bees...

Hol tudok venni Burt's Bees Beeswax ajakápolót?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 21:42
 1/6 anonim válasza:

Nekem van eladó, külföldről rendeltem, de lassan fogy, mivel nem kell olyan gyakran kenegetni a számat.

Ha érdekel, írj az orange01234@gmail.com-ra.

2012. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsi, elírtam az email címet, inkább írj ide privátba, ha érdekel:)
2012. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Használtan venni ajakápolót? Fúj már...
2012. márc. 22. 10:50
 4/6 anonim válasza:
Nem használt, teljesen új, csak én anno 3 darabot vettem, és megmaradt két bontatlan. De ha nem, hát nem...:)
2012. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó azt hittem, hogy azt akarnád eladni amit használtál mert mint írtad lassan fogy, azt hittem arra gondolsz. Mennyiért adnád el? És jók még szavatosság ügyileg?
2012. márc. 22. 12:34
 6/6 anonim válasza:

Dehogy! Használtan én sem vennék ilyet, meg el sem adnám a használt ajakápolókat.

3 fajta ajakápoló is van, darabja 1600 ft. Szavatosságot nem ír, de mivel bontatlan, ezért gondolom felbontás után 24 hónapig őrzi meg a minőségét. Vagy 36 hónapig.

2012. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!