Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire tetszik a fekete...

Mennyire tetszik a fekete haj? Nem túl k. rvás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 01:47
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
95%
Attól függ, milyen színű szemeid vannak. A hajszín pedig önmagában senkit nem tesz "k*rvássá".
2012. márc. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
barna. de, tud azzá tenni, ha alapból úgy néz ki a csaj. (pirítottribi, vakolat, ribirucik)
2012. márc. 18. 01:59
 3/25 anonim válasza:
33%
Ha barna szemeid vannak, akkor nem ajánlanám. A fekete haj inkább a zöld vagy kék szemhez illik szerintem. De ez csak az én véleményem. Meg ha szép arcod van, akkor a hajszín másodlagos.
2012. márc. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, nehezen bírom elképzelni, hogy van olyan ember aki képes olyan leírni mint te. Ezt te tényleg elhiszed, hogy valaki "ribis" lesz attól, mert fekete a haja??? Az én hajam is fekete, akkor ha most "alapból úgy nézek ki", akkor én is "ribis" vagyok?


Kár, hogy a kérdéseket nem lehet értékelni...

2012. márc. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

"Ha barna szemeid vannak, akkor nem ajánlanám."


Jesszusom, mintha nem függne még ezer dologtól, hogy milyen hajszín áll jól neki! :)


Szerintem a fekete nagyon szép tud lenni, de függ az arcodtól, frizurádtól, hajad minőségétől is (vékony, erős, göndör, szögegyenes, stb.).

2012. márc. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%

Nekem nem tetszik. Boszorkányos, agresszív.

Véleményem szerint kék és zöld szemmel természetellenesnek hat.

2012. márc. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, igazad van abban, hogy ha valaki alapból úgy néz ki krvás lesz fekete hajjal, na de az krvás lesz szőke, barna, vörös meg minden hajszínnel. :D Nekem a feketével az a bajom, hogy természetellenes nagyon, és csak akkor áll jól az illetőnek, ha van egy bizonyos stílusa (nem a krvás stílusra gondolok), tudja viselni. De sok emberen nagyon igénytelenül áll, kb. ugyanaz a kategória mint az a pirosas vörös, kb mint ez -> [link] biztos tud ez is jól állni, de ahogy egyesek hordják, farmer + sportcipő + műköröm, elég olcsó hatást kelt.
2012. márc. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát van akinek jól áll, de a legtöbb embert öregíti. Nagyon nehéz a fekete hajfestéktől megszabadulni, és hogy k*rvás-e.. hát ez a viselőjétől függ!
2012. márc. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Én barna szemű vagyok, és feketére festettem a hajamat. Nagyon imádom, ez áll a legjobban. Mások szerint is. Nem tehet valakit k**vássá.És bocsika, attól még nem k**va valaki, hogy szolizik,sminkel,és csini rucikban jár, csak mondjuk csinos, és ad magára. Jobb mintha valami sminktelen,dzsoggingos szutyi lenne.Nézz utána hogy a k*rva szó mit jelent;) Szerintem nem öregít, mondjuk mindig azt szokták mondani hogy egzotikus arcom van, és ahhoz illik a fekete!:)
2012. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem k'rvás. Csak mostanában mindenkinek olyan van ezért nem tetszik. Szerintem kevés embernek áll jól, mert mivel sötét ezért kevesebbnek mutatja a hajat, illetve ha nem fényes akkor igénytelennek tűnik. Viszont ahogy észrevettem sok srácnak bejön.
2012. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!