Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig epilláltam a lábam,...

Eddig epilláltam a lábam, illetve alkalmanként borotváltam. De egyrészt állandóan szőrbenövéssel küzködök, másrészt meg nagyon pöttyös a lábam az epillálástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A borotbálásra nem akarok rászokni. Van tartós szőrtelenítő krém? Vagy próbáljam ki a gyantát? Attól is lehet pöttyös a lábam? Milyen tapasztalataitok vannak?
2009. jún. 13. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm volt bőrgyógyásznál emiatt a szőrbenövés miatt, és azt mondta neki az orvos, hogy a benövés a borotvától van. A borotván megtelepedett baktériumoktól egészen pontosan, tehát nem is az epillátor, hanem az alkalmankénti borotválás az oka. Azt is mondta, hogy a borotválás a lehető legegészségesebb.

Biztos így van, ha azt mondja, egészen meglepődtem ezen én is.

2009. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!