Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tönkrement az arcbőröm...

Nagyon tönkrement az arcbőröm (pattanás, mitesszer stb) Mit tehetnék, hogy jobb legyen a helyzet?

Figyelt kérdés

Pattanásos bőröm van. Sok féle kenőcsöt,tonikot, arclemosót stb. készítményeket használtam,de semmi nem használt eddig. Elkezdtem őket nyomkodni... persze béna voltam, és a körmöm nyoma is ott maradt sebesen.

Eddig zsíros volt a bőröm,a sok kenceficétől már kiszáradt.

Mit tehetnék, hogy kicsit szebb legyen ????


2012. márc. 28. 20:14
 1/5 anonim válasza:
Menj bőrgyógyászhoz. Különben hány éves vagy? :)
2012. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus?
2012. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok. Kozmetikushoz nem nagyon szeretnék menni.Egy életre el akarom felejteni a nyomkodást(mégha ő szakszerűen is csinálja) ezt most nagyom megjártam ...


A bőrgyógyász lehet jó ötlet, ha nem kapok más tanácsot.

2012. márc. 28. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

hiába mész bőrgyógyászhoz, ad rá krémet, ennyi.. amúgy ne foglalkozz a sebhelyekkel, egyszer úgyis meggyógyul!én rettentnően sokat noymkodom az arcom, milliószor sebzett, és varas lett, stb. mégis meggyógyult!

ha nem akarod nézni a gennyes pattanásaidat, 2módja van: kozmetikus nyomkodja ki, vagy te!

Nincs olyan krém, vagy akármi, amitől gyorsan helyrejönne!

Vannak hámlasztó krémek, amiktől leszárad a pattanás. Na de a mitesszerek?! hát azok csak nyomkodás hatására tisztulnak ki a bőrből. úgyhogy ne foglalkozz a sebhelyekkel, illetve annyiban csak, hogy a mostaniakkal ne foglalkozz, ott van,kséz, nygi, elmúlik! 17 évesen még viszonylag gyorsan regenrálódik a bőr, 19éves korodra nyoma se lesz,még akkor sem,ha mély! Hidd el ,ki fog egyenlítődni a bőröd még!

Most meg arra koncentrálj, hogy nyomkodd őket óvatosan!


20l

2012. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz kozmetikushoz menni? Ő szakszerűbben kitisztítja az arcod, és nem kell félned, hogy esetleg elfertőződik a sebed. Az ő körme nyoma nem fog ott maradni. Ellát szakszerű tanácsokkal, hogyan ápold otthon a bőrödet, bár a sok pattanásnak belső okai is lehetnek, esetleg a táplálkozásodon kell változtatni. Ne félj tőle, hisz ez a szakmája, ért hozzá. Ha pedig nagyon zavarnak a foltok, akkor lehet, hogy a mikrodermabráziót (bőrcsiszolás) érdemes kipróbálnod. De előtte mindenképp konzultálnod kell egy kozmetikussal.
2012. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!