Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szempillaspirál kefe? Fültiszt...

Szempillaspirál kefe? Fültisztító pálcika

Figyelt kérdés
Melyik a hatásosabb, ha ricinusolajjal kenem a szempilláimat? És mennyire növeszti a szempillát ez a módszer?
2012. márc. 29. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
szempillaspirál kefe, nekem kb 2-3 használat után 0,9 cm-ről 1,3 cm-esek lettek a pilláim
2012. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az ujjaimmal kenem fel a szempillákra, nekem is elég látványosan megnőttek kb 2 hét után. Viszont ne használd mindennap, csak 2 vagy 3 naponta, mert a túlzott használattól elkezdhetnek hullani.
2012. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak offolni kedves kérdező,neharagudj,csak már ezen az oldalon kb 30adszorra látom ha nem többször ezt a ricinus olajat,tudom mi az,de mégis hol a búbánatba veszitek hogy ennyire elterjedt? Meg tényleg használ hogy mindenki ennyire "majmolja"?
2012. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legtöbben innen ismerték meg a ricinusolajat, itt mindent megtudsz róla: [link]
2012. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, sajnos nagyon kevés és rövid szempilláim vannak. Ki szeretném próbálni, de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Mennyibe kerül? És mennyit kell belőle kérni? És mivel ez egy hashajtó szer, nem néznek hülyének a patikában ha valaki sokat kér? Vagy mondani szokták, hogy hajra/szempillára akarják használni? És mennyi ideig kell rajta hagyni? Csípi a szemet? bocs a sok kérdésért, remélem tudtok nekem is segíteni :D
2012. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 30 g-ot adnak ki belőle egyszerre, az 200 Ft kb. Ha csak a szempillákra használod, akkor nagyon sokáig elég, a hajamra nekem 30 g 3 alkalomra elég. Mindkettőre hatásos, nemcsak gyorsabban nő, de erősebb, fényesebb is lesz tőle a szempilla és a haj.
2012. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy én a szempilláimon egész éjszaka rajtahagyom, vigyázni kell, hogy ne menjen a szemedbe, de ha belemegy, sincs nagyon nagy baj, mivel nem csíp. Én a hajamon is egész éjszaka rajtahagyom, de amúgy nem muszáj olyan sok időre. Elég 4-5 órára is.
2012. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És akinek alapból zsíros, korpás haja van, annak tovább ront a helyzetén? Eddig 4-5 naponta mostam hajat, most pedig 3napont muszáj úgy bezsírosodik :S Szóval így is használható az olaj, vagy inkább hanyagoljam?
2012. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ettől az olajtól lassabban fog zsírosodni a hajad
2012. ápr. 2. 21:49
 10/10 anonim válasza:
ricinus olajat legtöbb gyógyszertárba lehet kérni. recept meg minden nélkül, kiadják. én is használom, szerintem elég jó...
2012. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!