Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell így megcsinálni a...

Hogyan kell így megcsinálni a hajam?

Figyelt kérdés
Emlékeztek VV Éva göndör hajára? Hogyan kell beszárítani, hogy úgy álljon? Nekem is göndör a hajam van, vállamig ér és lépcsőzetesen van levágva, úgyhogy minden adott hozzá, de egyszerűen nem tudom úgy beszárítani... Segítsetek!
2012. márc. 30. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az éva haja hol besüteve, hol simán szárítva állt úgy.

Kell egy taft push up hajhab, az nagyon jó, tényleg oroszlánsörényt lehet csinálni vele. Aztán kell egy diffúzoros hajszárító. Majd ha kész akkor hajlakk.

A sütéseshez kell egy kisebb átmérőjű hajsütővas, ha kész akkor hajlakk, utána borzolás, megintcsak kicsit meg kell fújni diffúzoros haszárítóval és újra fixálni.

2012. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem tupírozta is rendesen!!
2012. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!