Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauerolt hajamat kivasaltam,...

Dauerolt hajamat kivasaltam, nyúlni fog ha újra megmosom nem lesz annyira göndör már? Januárba csináltattam a fürtöket

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kimondottan nyúlik maradandóan ettől.

Nekem volumen dauer van benne. Már akkor vasaltam csak, mikor kicsit kezdett 'kopni' belőle (mert ez ki is nyúlik magától idővel), és utána legközelebbi mosáskor nem láttam másabbnak. Párszor már megcsináltam vele.

Most meg épp 4-5 cm átmérőjű tépőzáras csavarókat használok, pedig még szerintem van benne dauer is, mert mosáskor hullámosodik, csak már nemigazán hagyom meg úgy.

2012. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: annyit még hogy kb én is januárban csináltattam, és olyan 4-6 hétig hagytam is úgy ahogy beállt magától
2012. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszii :)) :D
2012. ápr. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!