Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Járhatunk szoliba világosabb...

Járhatunk szoliba világosabb bőrrel is?

Figyelt kérdés

A b.nőmmel eldöntöttük hogy szoliba fogunk járni barnulni egy kicsit, ő már volt egyszer de nagyon csúnyán leégett,

remélem én nem fogok, félek azért a bőrráktól,

mikor napozok nem égek le mindig és barnulok is valameddig, de a b.nőm pl mindig leég ://

Azt hallottam aki szeplős annak nagyon érzékeny a bőre,

tehát leég, a b.nőm vörös hajú és nagyon szeplős én

is szeplős vagyok egy kicsit nyáron, annyira nem vészes,

nem is látszik szinte, csak néhol az arcomon bár szoli után szerintem nem is látszana ha hozzá barnulnék :D

a barátnőmnek ilyesmi bőrtípusa van:

[link]

az enyém is hasonló:

[link]


nagy rá az esély hogy bőrrákot kaphatunk???

muszáj barnulnunk egy kicsit és én a szeplők miatt is

akarok, sötét szőke hajam van és nem áll jól hozzá a szeplő, de ha barnább bőröm lenne talán egybe olvadna

és nem látszana :D:D

Mondták sokan hogy fölösleges úgyis csak megégnénk,

de én annyira barnulni szeretnék, a napon meg hiába

üldögélek alig kapok valami színt, a b-nőm meg kiül

10 percre és rögtön leég szegény :S:S

Hogyha fokozatosan járnánk szoliba akkor is leégnénk, vagy

el lehetne érni természetesebb barna bőrszínt?

Én nem akarok fehér maradni, de leégni sem szeretnék és később bőrrákot kapni :S:S

nincs valami megoldás???



2012. ápr. 7. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A szoli eleve bőrrákot okoz,tehát ha jártok,eleve megkockáztatjátok a bőrrákot. A barátnőd bőre nagyon kényes, szerintem menjetek be egy kozmetikushoz, és kérdezzétek meg hogy az ő bőrével mit lehetne kezdeni. A leégés nem jó. Te szerintem ha nagyon akarsz, járj szoliba, de tényleg csak nagyon fokozatosan csináld. Barnítókrémen még nem gondolkoztatok?
2012. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de igen próbáltam már barnítókrémet is, csak nem szeretem

túl narancssárgás árnyalata van és foltos leszel tőle :/

2012. ápr. 7. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csomó divathóbort, amellyel kapcsolatos válaszaimra rendre piros kezet kapok. A szolizás jelentősen emeli a bőrrák kockázatát, ha valaki nem jó gépben sütteti magát és nem ésszel. Ugyanez igaz a napozásra is. A visszafogott használata, a megfontolt napozás is növeli a veszélyt csak kevésbé. Statisztikailag. De aki megbetegszik, annak 100%.

Azt nem értik meg sokan, amikor nyomkodnak nekem mínuszban, hogy a szoli, a piercing, a túlzott alkoholfagyasztás, a dohányzás káros hatása nem azonnal jelentkezik. Nem olyan, mint a nátha. Meghűlsz és azonnal beteg vagy. Eltörik a lábad és azonnal beteg vagy. Nem. Szolizol, s nem leszel utána beteg. Átszóratod magad. Nem leszel beteg. Bagózol, iszol, drogozol nem leszel beteg. Csak később. Akkor meg már nincs már késő siránkozni.

2012. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos vannak drágább,jó minőségű barnítókrémek is. Próbálj ki egyet :)
2012. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 13:00 értem hogy mit akarsz mondani és pontosan tudom,

tisztába vagyok a kockázatokkal én sem tartom helyes

dolognak a szolizást, de mégis valami vonz engem, nem tudom

talán a szín meg a barnaság :S hát ez nem túl jó indok tudom :S ha valaki nem barna típusú bele kell törődnie de én nem tudok :S:S

2012. ápr. 7. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudom, nem ide illő, de talán megbocsátod, s talán a modi is elnézi: A fehér ember nagy előszeretettel nézi le a színeket, leginkább a feketéket. Akkor meg minek akar hasonlítani rá?


-------

Most már lehet napozni is, s az ingyen van. Még talán nem is éget annyira, mint majd nyáron. Én inkább napoznék a helyedben. Télen nekem fura a lebarnult bőr. Nem értek a krémekhez, de szerintem az sem tesz jót a bőrnek, ám ebben tévedhetek. Nem tömi el a pórusokat. Nincsenek benne olyan összetevők, amelyek a hivatalos minősítésében ugyan ártalmatlan, de valójában nem az?

Nálam ez lenne a sorrend: óvatos napozás; ha az nem megoldható: még óvatosabb szolizás; ha nagyon nincs más, akkor barnítókrém.

2012. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem ahogy jön a jó idő menjetek sétálgatni a bnőddel rövidgatyóban meg toppokban(de csak mikor tényleg jó idő van)és akkor szépen lassan hozzá fog szokni a bőrötök a naphoz,de ha a bnőd tényleg ennyire leégős típus akkor ő pl használjon sztem még most is naptejet,úgy is fog valaqmennyit a nap:)

a szolizás nagyon veszélyes,én nem tenném(bár én is barna szeretnék lenni,de érzékeny a bőröm,így még nagyobb az esélyem a bőrrákra)

2012. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én nem nézem le a feketéket nagyon szeretem őket és szerintem szép bőrük van :D

amúgy ismerek egy lányt akinek "immunis" lett a bőre a napra pedig ő is leégett sokszor, de egy idő után már nem :D

2012. ápr. 8. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Nektek talán ez lenne a legjobb:

[link]

[link] gyik.html

Itt UV nélkül barnulhatsz. És ha rákeresel a MagicTan szóra találhatsz még sok helyet az országban, ahol ez a gép van.

28F

2012. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!