Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet göndör hajam?

Hogyan lehet göndör hajam?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, hetero, nem ilyen agyon göndörített hajat akarok, csak már idegesí hogy olyan semmilyen hajam van, amiből alig lehet kihozni valamit, átlag hosszúságú, csak észre szoktam venni, hogy ha hátul kicsit hosszabb lesz a hajam, akkor el kezd kunkorodni, göndörödni, és ilyenkor szokott eljönni az idő, hogy jöjjön a fodrász, mert hát akkor túl hosszú a hajam. Azon gondolkozdtam, hogy ha mindnehol hosszabra hagynám a hajam, akkor mindenhol begöndörödne a vége? Valami ilyesmire gondolnék: [link] , [link]


vagy van más módja is, annak hogy így göndörödjön be, mint a képen?

de tényleg azt a teljesen átlagos hajat képzeljétek el nekem, az arcszerkezetem nem engedi, hogy nagyon rövöd hajam legyen, ezt az átlagot már unom, ezért gondolkodom ebben a kicsit göndör, kócos stílusban. kösz a segítséget.



2012. ápr. 8. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

"Azon gondolkozdtam, hogy ha mindnehol hosszabra hagynám a hajam, akkor mindenhol begöndörödne a vége?"


Mi az akadálya, hogy kipróbáld?

2012. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
semmi akadálya sincs, csak a kérdés lett volna az, hogy működni is fog-e, mert azért nem akarok hónapokig gombafejjel sétálni, ha nem válik be:D
2012. ápr. 8. 20:04
 3/6 anonim válasza:
Nekem alapból göndör de nagyon idegesít... xd
2012. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az ilyen.^^

amúgy így látatlanban senki se tudja megmondani, amúgy hajhabbal lehet kicsit rásegíteni.

Vizesen raksz rá egy kevés hajhabot, és hagyod magától megszáradni.


17/L

2012. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt egy rocker ismerősöm, akinek full egyenes haja volt amikor rövid volt neki. (képeken is láttam :D) Két év alatt hátközépig érőre megnőtt a haja és ilyen göndör :D

[link] Csak sokkal szebben ápolt :)

2012. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó, ez max hullámos. az is lehet, hogy befonta. amúgy, ha rövid, akkor mindig egyenesnek tűnik (nincs minek göndörödnie, ugye). kérdező, te meg növeszd meg:)
2012. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!