Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet-e gyantázni a férfiak...

Lehet-e gyantázni a férfiak arcbőrét?

Figyelt kérdés

Unom 3-4 naponta borotválni, kipattogzás, stb...

Akinek érzékenyebb az arcbőre, biztosan érti miről beszélek.



2012. ápr. 9. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet persze, de azzal jobban megszenvednél hidd el!

Méghozzá azért, mert ahhoz, hogy letudd gyantázni a szőrt az arcodról, jól kikéne nőnie a szőrnek, mert a piciket nem tudod leszedni, csak borotvával.

2012. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Epilátorral volna érdemes megpróbálni, mert az már a rövidebb szőröket is ki tudja szedni. Egyébként már én is gondolkodtam ezen, mert nekem is érzékeny a bőröm.

28F

2012. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor leszek a teszt alany!

Majd közlöm az eredményt!

2012. ápr. 10. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Oké, kíváncsian várom! :)

28F

2012. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Epilátorral nem érdemes.Attól még jobban begyulladnak a szőrtüszők,nekem elhihetitek!(én csak a lábamon szoktam)Sok nő próbálja a bikinivonalát is vele,de csúnya lesz,ezért maradnak a gyantánál,vagy szemöldökcsipesznél.Az egy dolog,hogy nem nő ki az epilátorral olyan hamar,de nem éri meg azt a fájdalmat.Meggincsolja a bőrt,tiszta seb leszel!Főleg érzékeny területen.Próbáld csak ki,hidd el,beszarsz!

23/L

2012. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!