Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mit írt fel pattanásos...

Nektek mit írt fel pattanásos hátra a bőrgyógyász?

Figyelt kérdés

Mit csinált ? Miből áll a vizsgálat ?

Nagyon régóta küszködöm ezzel, meg akarok tőle szabadulni. Ne nézzetek hülyének, de rettegek attól, hogy elküld vérvételre vagy valami ilyesmi...


2012. ápr. 15. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

rettegsz?? örülj neki ha ad beutalót meg kell találni a belső okát. sőt még forszíroznod is kellene hoyg küldjön el, amúgy a háton, vállon lévő pattik emésztéssel kapcsolatos problémák,nem ártana méregteleníteni.

a vizsgálat abból áll hogy leveszed a pólót megnézi ,ha nagyon csúnyák gyulladtak akkor szerintem lefagyasztja folyékony nitrogénnel nyugi abszolút nem fáj, utána felír egy kenőcsöt. szerintem vérvételre amúgy nem ad beutalót ugyanis a bőrgyógyász nem keresi a belső okokat csak felületesen kezel sajnos. de mindenféleképpen menj el,és a vérvétel is jó lenne ,mert legalább kimutatja ha van gyulladás a szervezetedben

2012. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz a választ.


Inkább nem megyek, mert ez a legnagyobb fóbiám, ezért is kérdeztem. Mert ha el kell mennem vérvételre, inkább marad a pattanásos hát.

Tudom, hogy hisztinek hangzik, de akinek van valamilyen fóbiája, az meg tudja érteni, hogy mi érzek ilyenkor.

2012. ápr. 15. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz, én az arcommal mentem el, egy bőrgyógyászhoz (ingyenes, egy gyerekkórházban rendelt), de csak rámnézett, kérdezgetett hogy mi a problémám meg mit használtam eddig, aztán felírt valamit, ami használt. Százezer ilyen esetet látott már, szerintem megszokta már a pattanásos tiniket.

Szerintem mindenképpen menj el, nem hiszem hogy elküld vérvételre, ha meg mégis, egyrészt nem egy borzasztó dolog, másrészt max nem mész el, nem fogják ellenőrizni. Vagy mondhatod neki, mikor írja a beutalót, hogy köszönöm nem, vagy megkapod, és nem mész vissza soha többé. Nem szép megoldás, de nem kötelezhet rá. És bár akkor is ugyanott vagy, de legalább megpróbáltad, nagy valószínűséggel úgy se küld el.

2012. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is ettől féltem, szintén a fóbiám a vérvétel, csak nekem az arcom pattanásos.

de nem küldött el, ne félj, sztem téged se fog. tényleg nem nagyon próbálják kutatni a belső okokat, csak felírt két krémet, meg elküldött kozmetikushoz, meg kérdezett a menstruációmról h rendben van-e, meg h szedek-e fog.gátlót.

2012. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!