Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatásos módszer van a...

Milyen hatásos módszer van a sarkon lévő börkeményedés eltávolitására? Szakemberhez nem akarok menni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalatom tudom neked elmondani.

Nekem is nyáron szokott előjönni a bőrkeményedés, főleg a sarkamon és a nagylábujjamon. Annyira nem súlyos azért, de szóval nem olyan szép a lábam, mint télen puha meleg pamutzokniban. :(

Tavaly nyílt nálunk egy szépségszalon, és minden féláron volt. Elmentem én is egy lábkezelésre, volt ajándék körömfestés. Hát elég sokáig tartott, de az eredmény nem napokig, vagy hetekig tartott, hanem bátran állíthatom, hogy legalább másfél, két hónapig hatásos volt. Ameddig otthon próbálkoztam sarokreszeléssel, akár reszelővel, akár habkővel, nem volt semmi eredménye, sőt csak csúnyább lett a bőröm.

Tudom, hogy nem sokan engedhetik meg maguknak, azután sajnos én sem voltam (szerintem kb 2-3.000 Ft körül van egy kezelés) pedig nagyon szeretnék! Én esküvő előtt voltam, és a lábam valósággal fellélegzett! Úgyhogy én idén is menni szeretnék, mert megérdemli a lábam.


Házi praktikát sajnos nem tudok.

2009. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Reszelő?
2009. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A reszelötöl még érdes is lesz nem csak kemény... :(
2009. jún. 19. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedikűrös?
2009. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én így csinálom:

2 naponta lefekvés előtt beáztatom, majd habkővel dörzsölöm.

Ezután pedig bekenem vastagon olyan krémmel, ami speckó bőrpuhításra való. Ez a elgjobb: [link] de lehet kapni a DM-ben, a Rossmannban, AVON-nál, Oriflame-nél is.

Bekened, és így alszol. Nekem beválik. Sok szerencsét!

2009. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Közepes szemcsenagyságú csiszolópapírral való lecsiszolás ( 80-100) Ne egyszerre akard az egészet véresre dörgölni, hanem rendszeresen, és fokozatosan. Így magadtól rájössz, mennyire szabad. Valamilyen keményebb tárgyhoz hozzáfogod a csiszolóvásznat, és úgy dörzsölöd. Majd zsíros krémmel bekened. A lényeg a rendszeresség.
2012. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a kórházi Vulnera neveztű krém is nagyon jo, teljesen felpuhitja. Bekened a lábad vele jo vastagon,felveszel éjszakára egy zoknit.
2013. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!