Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam nagyon durva, mit...

A hajam nagyon durva, mit tegyek, hogy szép fényes legyen, látszólag ne legyen dúrva?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
én tejes hajpakolást használok amit fodrászkellékben lehet venni...meg hallottam már a gliss kur hajolajról 2ezer fölött van de elvileg megéri..én is veszek a közeljövőben!!
2012. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon száraz a hajam langyos olíva olajból, mézből és natúr joghurtból csinálok pakolást.Meleg vízzel leöblítem a hajam, leitatom a vizet, majd bekenem a keverékkel.Könnyebb eloszlatni a nedves hajon mint a szárazon.Kicsit csöpög, de egy öreg törölközőt teríts a nyakadba egy másikkal pedig tekerd be a fejed.ha van zuhanysapkád még jobb, az a lényeg, hogy melegben legyen.Ezt minimum fél órára, de legjobb 1 óráig rajtahagyni és utána hagyományos módon hajat mosni.Filléres megoldás és természetes.Igaz, nem a leggyorsabb.Eleinte hetente utána elég 2 hetente majd havonta alkalmazni.
2012. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 tojássárgát keverj össze egy kis olívaolajjal(pár csepp elég) és egy jófajta balzsammal. adj hozzá egy !kis! vizet hogy kicsit folyósabb legyen. aztán a hajvégedre tedd fel és csomagold be alufóliába 4-5órára. ha az egész hajadra akarod, akkor utána mosd meg a hajadat 2-3x :)
2012. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!