Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Titeket érdekel, hogy másoknak...

Titeket érdekel, hogy másoknak mi a véleménye a frizurátokról/ öltözködésetekről?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
A legkevésbé sem. Csak az érdekel, hogy nekem tetsszen és én jól érezzem magam benne
2012. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy ez a legfontosabb, de igen, fontos, hogy mások mit gondolnak a kinézetemről. De nem szélsőségesen, ugyanis az a legfontosabb, hogy nekem tetsszen, és jól érezzem magam a bőrömben. A környezet csak másodlagos. De ahhoz, hogy jól érezzem magam az adott cuccban/frizurában, nyilván fontosak a visszajelzések is :)
2012. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

nem, mivel tudom magamról, hogy nem öltözködöm rosszul, csak van egyéni stílusom. Van pár ismerősöm, aki megszólja, de csak rávigyorgok..:DD

16/L

2012. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Nem olyan értelemben, hogy csak azt veszem fel ami majd mindenkinek tetszik, hanem úgy, hogy nem öltözködöm kihívóan, nem vagyok része egyik öltözködési szubkultúrának sem, sima, nőies ruhákat hordok amikben jól nézek ki. Nem az öltözködésemmel akarom kifejezni magam.
2012. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Konkrétan sz--ok rá.

Múltkor már főnököm is mondta finoman, hogy az embert igenis a ruhája alapján ítélik meg, de tényleg nem érdekel. Nem fogok mások kedvéért tűsarkú cipőkben és miniszoknyákban szerencsétlenkedni.

28/N

2012. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel,hogy mások mit gondolnak az öltözékemről vagy a hajamról.Engem sem érdekel mások viselete,frizurája.
2012. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2012. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kb. fél évvel ezelőttig nem érdekelt senki véleménye.

Még az akkori páromé sem.

Aztán megismertem Őt...

Most Vele vagyok, és csakis és kizárólag az Ő véleménye számít. Nem szentírás, de azért érdekel.

2012. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Izabell ***** válasza:

Sajnos, legtöbbször érdekel...

Miért is olyan jó érzés ha megdicsérik a stílusunk[?]Vagy miért olyan rossz ha összesúgnak a hátunk mögött[?]

2012. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!