Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Diák lány vagyok és szeretnék...

Diák lány vagyok és szeretnék mindig jól kinézni, de pl amikor ma is jöttem haza akkor esett az eső és az arcom nagyon piros lett és a hajam is eredetileg hullamos. így össze vissza ált mit tegyek?

Figyelt kérdés
lehetőleg smink nélküli megoldás érdekel..
2012. ápr. 17. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

mosolyogj:)

az mindenkit sokkal szebbé tesz:)

2012. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
haha :D
2012. ápr. 17. 14:02
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Amúgy meg fogadd el, hogy neked nem egyenes a hajad hanem hullámos. Frászért akar mindenki más lenni, mint ami... Inkább táplálkozz egészségesen, ne egyél minden szart, cukrot meg gyorskaját, meg járj el edzeni, futni, biciklizni. Akkor jól fogsz kinézni.
2012. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
esőben mindenki úgy fog kinézni, de ez természetes, nem tudsz rajta változtatni. Örülj neki, ha esik, és-ahogy az első válasoló is mondta- mosojogj! :))
2012. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az első válaszát osztom! nem kiröhögni kéne, hanem hallgatni rá kedves kérdező. attól még nem leszel csúnyább, hogy vizes a hajad.
2012. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj. A sztárok sem néznek ki mindig jól, egy hétköznapi embernek pedig pláne nem lehetséges. Mindenkinek vannak hibái, mindenkire hat a gravitáció, az eső, a szél, mindenkinek vannak rossz napjai (fáradtság, levertség), ez nem szégyen. Nem Te voltál az egyetlen, akinek össze-vissza állt a haja, és bepirosodott az arca!

Mosolyogj, az mindig szépít!

2012. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszönöm a válaszokat, és mosolzogni fogok :))
2012. ápr. 17. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

esőben az átlagosnál én is sokkal rondább vagyok:D

14/L

2012. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!