Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a neve a Vichy borfeszesito...

Mi a neve a Vichy borfeszesito kremjenek?

Figyelt kérdés
sokan ajanlottak de nemtudom hogy hivjak igy aztse tudom hogy keressem.elore is koszi
2008. ápr. 18. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a Vichy LipoMetric lesz az, amire te gondolsz. Gyógyszertárakban lehet kapni, kérdezz rá 1-2 helyen. Vagy netről is rendelhetsz, csak én úgy láttam, hogy ott drágább!
2008. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem gyógyszertárban, most akciósan 2 összecsomagolva 9 ezer valamennyi. ha 1 db-t veszel az 6 ezer körül van, de szerintem igy jobban megéri és tovább is tart. Mellesleg érdemes kipróbálni és kicsit többet kiadni rá mert nagyon hatásos. Rá van irva hogy első használat után látszik az eredmény de nem igazán hittem el. De tényleg amint felkentem , pár mp alatt felszívódott és iszonyatosan jó.
2008. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!