Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítés -Aesthe...

Végleges szőrtelenítés -Aesthetica Orvosi Központ. Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Tud valaki arról, hogy ebben a központban mennyibe kerül a lézeres szőrtelenítés? És vélemény a helyről? A kezelések hogy zajlanak, intimitás van?

Ha valaki más helyet tud, ami bevált neki, kérem jelezze! Köszi a véleményeket



2012. ápr. 21. 19:33
 1/3 anonim válasza:

őket nem ismerem, de a kozmetikusom végez végleges szőrtelenítést, a vendégek meg vannak elégedve vele

[link]

2012. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem ajánlom az Aesthetica budapesti központot, lézeres szőrtelenítésre jelentkeztem, a harmadik alkalom után jött a Covid-19. Júliusban küldtek e-mailt, hogy tudnak adni időpontot, ha visszahívást kérek. Pár alkalommal hívtak,de mivel dolgoztam nem tudtam felvenni. Visszahívtam őket többször is,de nem vették fel. Az egyik alkalommal, amikor hívtak,mire fel tudtam volna venni letették, fél perc sem telt el és visszahívtam őket,de már nem vették fel a telefont.
2020. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Két alaklom között túl sok idő telik el, így nem olyan hatékony a kezelés. Mondjuk nekem sötét és erős a szőrzetem.
2020. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!